vafafh

vafafh

Heart rate calculation:

1. بازه ضربان قلب تمرینات هوازی خود را برای چربی سوزی محاسبه کنید

این محدوده چربی سوزی بین 50 تا 75 درصد ذخیره ضربان قلب شما قرار دارد.

با استفاده از مثال بالا، 50 درصد از 100 ضربه در دقیقه 50 است. و 75 درصد از 100 برابر با 75 است. سپس، ضربان قلب خود را در حالت استراحت به هر دو عدد اضافه کنید: 50 + 80 = 130 و 75 + 80 = 155. بنابراین، در طول هوازی تمرین، ضربان قلب که به طور موثر چربی می سوزاند 130 تا 155 ضربه در دقیقه است

2.ضربان قلب تمرین هوازی خود را برای تناسب اندام محاسبه کنید

محدوده مورد نیاز برای بهبود استقامت هوازی بیشتر از محدوده مورد نیاز برای چربی سوزی است. بین 75 تا 85 درصد ذخیره ضربان قلب شما متغیر است.12 بهترین آموزشگاه زبان ایران

با استفاده از مثال قبلی، 75 درصد از ذخیره ضربان قلب 100، 75 و 85 درصد برابر با 85 است. باز هم، ضربان قلب در حالت استراحت را به هر دو عدد اضافه کنید.

ضربان قلب در حال استراحت را مجدداً به هر دو عدد اضافه کنید: برای بهبود استقامت هوازی، باید بین 155 تا 165 ضربان قلب در دقیقه را هدف بگیرید.

3.محدوده ضربان قلب آستانه هوازی-بی هوازی خود را محاسبه کنید

این محدوده محدوده بالایی تمرین هوازی را نشان می دهد - نقطه درست قبل از اینکه خود را به کار بی هوازی فراگیر فشار دهید. ورزش با این شدت معمولا برای بهبود عملکرد ورزشی انجام می شود. برای کاهش وزن توصیه نمی شود.

محدوده انجام این کار بین 85 تا 90 درصد ذخیره ضربان قلب شما است. مجدداً با استفاده از مثال فردی با ذخیره ضربان قلب 100 و پیروی از همان روند مراحل قبلی: محدوده مورد نظر 165 تا 170 ضربه در دقیقه خواهد بود.

توصیه می شود، با این حال، کار در این سطح شدت چربی بدن را نمی سوزاند. این به تمرین سوزاندن کربوهیدرات (عضله-گلیکوژن) تبدیل می شود.

4.بازه ضربان قلب تمرینات بی هوازی خود را محاسبه کنید

این تلاش همه جانبه است و 90 تا 100 درصد از بالشتک ذخیره ضربان قلب شما را نشان می دهد. هدف در اینجا این است که تا جایی که می توانید سریع پیش بروید.سمپادام دی

با استفاده از همین مثال، هر چیزی از 170 ضربه در دقیقه تا حداکثر 180 ضربه در دقیقه به ورزش بی هوازی خالص، کربوهیدرات سوز، خسته کننده و تولید کننده اسید لاکتیک تبدیل می شود.

این آموزش از نوع بدون درد و بدون افزایش است.


27/07/2022
0 Poster un commentaire

Finding extra time to study :

1. گره گشایی از وب

این یکی برای من سخت تر است - و احتمالاً برای شما نیز، اگر اینجا هستید و این پست را می خوانید. من عملاً در وب زندگی می کنم و بسیاری از کارهایی که در اینجا انجام می دهم مربوط به یادگیری است. اما، البته، بسیاری از آنها واقعاً اینطور نیستند - یا حداقل به روشی متمرکز نیستند. گشت و گذار تصادفی، پست های رسانه های اجتماعی و سایر فعالیت های غیر ضروری را حتی فقط 20 دقیقه در روز کاهش دهید و چند ساعت در هفته را برای یادگیری متمرکز آزاد خواهید کرد.آموزش تکنولوژی

البته، این احتمال وجود دارد که شما حتی نمی دانید هر روز چقدر زمان صرف انجام کارهای غیر ضروری در وب (از جمله تلفن خود) می کنید. متعهد شوید که برای چند روز به دقت توجه کنید و فعالیت‌های خود را یادداشت کنید و سپس آن یادداشت‌ها را در جایی پست کنید که بتوانید به راحتی آن‌ها را ببینید، در حالی که روی کاهش زمان تصادفی وب خود در آینده کار می‌کنید.

2.زودتر بلند شوید

من متقاعد نیستم که زودتر بیدار شدن من را ثروتمندتر کرده است، اما بنجامین فرانکلین درست در بخش "عاقلانه" این موضوع را بیان کرد. صبح زود زمان خوبی برای خلوت است - به خصوص اگر بچه هایی در خانه دارید. من متوجه می‌شوم که صبح‌ها بیشترین تمرکز و بهره‌وری را دارم، اما حتی اگر این موضوع برای شما صادق نباشد، می‌توان زمان را برای مرور و تأمل صرف کرد.فردی مرکوری

سعی کنید 30 تا 45 دقیقه زودتر از خواب بیدار شوید. یا اگر برای شما کار نکرد، یک ساعت بعد بیدار بمانید. در هر صورت کار می کند. (فقط مطمئن شوید که خواب کافی دارید!)


17/07/2022
0 Poster un commentaire

Effective study and learning:

دانشمندان خاطرنشان کرده اند که انجام تست ها یا امتحانات می تواند به شما کمک کند اطلاعات را بهتر از مطالعه به تنهایی به خاطر بسپارید. به عنوان مثال، اگر جداول حسابی خود را با دوره های آزمایشی در هم آمیخته مطالعه کنید، احتمالاً نسبت به زمانی که فقط مطالعه کرده بودید، در آزمون نهایی خود عملکرد بهتری خواهید داشت. چرا؟اندروید و تکنولوژی

این آزمایش ها مستلزم این هستند که اطلاعات را از نورون هایی که اطلاعات در آنها ذخیره می شود، بازیابی کنید، بنابراین اتصالات خود را فعال کرده و به تقویت آنها کمک می کنید. بنابراین هدف تمرین بازیابی به روشی جذاب است. استراتژی‌های مختلفی وجود دارد که می‌توانید آنها را در خانه امتحان کنید، برای مثال پاسخ دادن به سؤالات تمرینی یا استفاده از فلش کارت. اینها باید یادگیری را بیشتر از خواندن مجدد یا گوش دادن به سخنرانی ها بهبود بخشند (تا زمانی که فلش کارت را قبل از یادآوری پاسخ برنگردانید!). راهبردهای دیگر شامل آماده کردن سؤالاتی برای پرسیدن از همکلاسی یا والدین و همچنین انجام مجدد تست ها یا تمرینات است. از تخیلت استفاده کن! چیزی که باید به خاطر بسپارید این است که ابتدا، برای اینکه نورون های شما ارتباطات خود را تقویت کنند، باید اطلاعات را بازیابی کنید و از خواندن یا گوش دادن به پاسخ خودداری کنید. دوم، باید راهی برای دریافت بازخورد برنامه‌ریزی کنید تا بدانید چیزی درست یا نادرست دریافت کرده‌اید. اگر با چالش هایی مواجه شدید ناامید نشوید، این یک مرحله طبیعی از  فرآیند یادگیری است که در مغز شما اتفاق می افتد!کلینیک معرفت

نتیجه

مغز شما جایی است که یادگیری اتفاق می افتد و بنابراین باید نورون های خود را فعال نگه دارید تا استفاده بهینه از کلاس یا زمان مطالعه را انجام دهید. دو استراتژی یادگیری پیشنهاد شده در این مقاله این پتانسیل را دارند که با ایجاد شرایط بهینه برای تقویت و تحکیم ارتباطات بین نورون‌ها، به یادگیری بهتر شما کمک کنند. اکنون می‌دانید که می‌توانید با استفاده مکرر از «مسیرها» در مغزتان و با فاصله‌گذاری بین تمرین‌هایتان بهتر شوید. این درک بیشتر از نحوه یادگیری مغز شما و استفاده از راهبردهای یادگیری حمایتی اکنون به شما امکان می دهد به مغز خود در یادگیری بهتر کمک کنید!


25/06/2022
0 Poster un commentaire

Reflect on your learning:

در مورد یادگیری خود تأمل کنید

چیزی شبیه به تضاد در یادگیری وجود دارد. معلوم می شود که برای درک یادگیری خود باید از یادگیری خود دست برداریم. به عنوان مثال، وقتی از یک مشکل فاصله می گیریم، اغلب در مورد یک مشکل بیشتر یاد می گیریم. به عنوان مثال با یک همکار وارد بحث شوید و اغلب بهترین مشاجرات شما در زمانی که بعداً در حال شستن ظروف هستید به میان می آید. یک کتابچه راهنمای نرم افزار را بخوانید و مقدار خوبی از درک شما می تواند پس از بستن صفحات به دست آید.مکانهای دیدنی برای گردش

به طور خلاصه، یادگیری از تأمل سود می برد. این نوع انعکاس مستلزم یک لحظه آرامش است. شاید در گوشه ای بی سر و صدا در حال نوشتن مقاله ای هستیم - یا در حالی که زیر دوش هستیم با خود صحبت می کنیم. اما معمولاً کمی سکوت شناختی، یک لحظه درون نگری خاموش، لازم است تا ما درگیر هر نوع بحث متمرکز شویم.

خواب نمونه جالبی از این ایده است. این امکان وجود دارد که در حین چرت زدن یا خواب عمیق، دانش خود را مرتب کنیم. یک مطالعه اخیر نشان می دهد که یک شب خوب بسته شدن چشم می تواند زمان تمرین را تا 50٪ کاهش دهد.تغذیه و رژیم غذایی

ایده سکوت شناختی همچنین به توضیح اینکه چرا زمانی که استرس یا عصبانی یا تنها هستیم کسب مهارت بسیار دشوار است کمک می کند. وقتی احساسات در مغز ما موج می زند، نمی توانیم تعمق و تأمل کنیم. مطمئناً، در برخی از موقعیت‌های دراماتیک و پرمخاطره، ممکن است بتوانیم چیزی اساسی مانند به خاطر سپردن شماره تلفن را یاد بگیریم. اما برای اینکه بتوانیم هر نوع درکی را به دست آوریم، نیاز به حالتی از آرامش ذهنی داریم.

خبر خوب از همه این‌ها - برای افراد و شرکت‌هایی که به دنبال کمک به کارمندان خود هستند تا بهترین کار را انجام دهند - این است که یادگیری یک رفتار آموخته‌شده است. مطالعه سریع به این معنی نیست که باهوش ترین فرد در اتاق هستید. این است که شما یاد گرفته اید که چگونه یاد بگیرید. با سازماندهی عمدی اهداف یادگیری، فکر کردن به تفکر و تأمل در یادگیری خود در زمان های مناسب، می توانید مطالعه بهتری نیز داشته باشید.


18/06/2022
0 Poster un commentaire

Personal development strategies that really work

مهم است که پیشرفت شخصی خود را در محل کار به حداکثر برسانید. خوشبختانه، راه های زیادی وجود دارد که می توانید برای تیم و کسب و کار خود بهبود بخشید.

اتخاذ یک طرز فکر رشد برای توسعه افراد ضروری است، خواه به شکاف‌های دانش، سلامت و رفاه، تقویت مهارت‌های موجود و تغییر تعادل بین کار و زندگی شما یا حتی یادگیری چیزهای کاملاً جدید باشد.

با ارزیابی عملکرد خود شروع کنید. پس از شناسایی نقاط ضعف/چالش‌هایی که امیدوارید بهبود یابند، به فهرست زیر برای برخی از استراتژی‌های توسعه شخصی ملموس و ملموس نگاهی بیندازیدمنابع آیلتس

 

پیشرفت شخصی خود را در اولویت قرار دهید

 

زمانی را برای صرف کردن برای خود اختصاص دهید. توسعه خود را در راس برنامه خود قرار دهید و کاملاً روی آن تمرکز کنید. تا زمانی که خودتان را به کار نگیرید، یادگیری جدید شما به عادت تبدیل نمی شود و همه چیز به تدریج از بین می رود. علاوه بر این، شما ارزش آن را دارید.

بهترین اپلیکیشن زبان

دستاوردهای خود را بسنجید

 

اندازه گیری پیشرفت خود در طول مسیر به شما این امکان را می دهد که اگر در مسیر درست قرار ندارید، برنامه خود را تنظیم کنید. اگر چیزی کار نمی کند، ممکن است لازم باشد یک ضرب الاجل طولانی کنید یا اهداف یا خود استراتژی را تنظیم کنید. اگر حداقل می دانید که کار نمی کند، می توانید دلیل آن را بپرسید. علاوه بر این، می توانید در نظر بگیرید که چگونه ممکن است بتوانید آن را عملی کنید و چه چیزی از آن آموخته اید.


13/02/2022
0 Poster un commentaire